Zamek zdobyty !

Pierwszy mecz rundy wiosennej zawodnicy z Międzybrodzia rozegrali z Zamkiem w Grodźcu.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla drużyny z pod Żar-u bo już w 6min spotkania do bramki trafił z rzutu karnego Kasperek Dawid który dołożył jeszcze jedno trafienie w drugiej części spotkania !

W 19min na 2:0 podwyższył Artur Dudziak po zagraniu Jakuba Walusia.

37min czerwoną kartę otrzymał nie słusznie Szczypka Krzysztof... Arbiter spotkania przyznał się do swojego błędu ale niestety nie zmienił swojej decyzji...

Po zmianie stron został wyrzucony z boiska także zawodnik gospodarzy po obejrzeniu drugiej żółtej kartki..

Na 3:0 po strzale Roberta Słowika do własnej bramki skierował piłkę zawodnik gospodarzy.

Wynik ustalił Kasperek Dawid strzelając głową na 4:0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Jakuba Walusia.

Cała drużyna cieszy się z dobrze rozpoczętej rundy rewanżowej a co najważniejsze że zagrali na zero z tyłu !!

Brawo Żar !!

A w następną niedziele zagramy na własnym boisku z drużyną Słowiana Łodygowice ! Serdecznie zapraszamy Start godzina 16:00 !!!